Owałam, że będę wierna, nie wiedziałam, że to będzie takie trudne

  1. Kiedy ślubowałam, że będę wierna, nie wiedziałam, że to będzie takie trudne. Byłam z moim mężem od dwóch lat, kiedy postanowiliśmy się pobrać. Byłam szczęśliwa i zakochana. Nie wiedziałam, co mnie czeka.
  2. Po ślubie wszystko się zmieniło. Moja rodzina i przyjaciele byli dla mnie coraz mniej ważni. Liczył się tylko mój mąż. Za jego plecami cichutko krytykowałam swoje wybory i decyzje.
  3. W końcu zaczęłam się zastanawiać, czy na pewno chcę być z moim mężem. Czy na pewno jest to ten, z którym chcę spędzić resztę życia? Odpowiedź była dla mnie jasna – NIE!

Natasza Socha mówi oświadczynach i ślubie: ‘Nie wiem, kiedy to nastąpi’

Natasza Socha, znana polska aktorka i modelka, w wywiadzie dla magazynu “Viva!” opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Socha jest w związku od pięciu lat z Jakubem Bursztynowiczem, ale nie planuje jeszcze ślubu. “Nie wiem, kiedy to nastąpi. Jakub jest moim najlepszym przyjacielem i chyba to jest najważniejsze” – powiedziała aktorka.

Socha i Bursztynowicz spotkali się po raz pierwszy na planie serialu “M jak miłość”. Od tego czasu są razem i mieszkają wspólnie w Warszawie. “Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi i nie potrzebujemy nic więcej” – dodała Socha.

Natasza Socha o ślubie: ‘Nie wiem, kiedy to nastąpi’

Natasza Socha wciąż nie wie, kiedy dokładnie wyprowadzi się z rodzinnego domu. “Nie wiem, kiedy to nastąpi. Wiem tylko, że chcę się usamodzielnić i żeby był to mój własny domek. Nie chcę już mieszkać z rodzicami. Nie chcę, żeby oni mnie kontrolowali” – powiedziała aktorka w wywiadzie dla “Pudelek”.

Socha przyznała również, że nie ma nic przeciwko temu, żeby jej partner mieszkał ze swoimi rodzicami. “Jeśli on ma taką sytuację, to jest okej. Nie szukam faceta, który ma swój własny domek. Szukam faceta, który będzie mnie kochał” – dodała.

Daniel