Natasza Socha to młoda, utalentowana aktorka, która ma już na swoim koncie kilka ważnych ról. Wcieliła się m.in. w postać Klary w serialu “Rodzinka.pl”, a także brała udział w filmach “Sala samobójców” i “Kac Vegas 3”. Socha jest także znana ze swojego udziału w show “Taniec z gwiazdami”. Kiedy ślub w najlepszych cenach?

Aktorka urodziła się 27 maja 1992 roku w Warszawie. Jest córką aktora Tomasza Sobczaka i piosenkarki Edyty Geppert-Sobczak. Natasza Socha ma dwie siostry bliźniaczki – Laurę i Annę, które również są aktorkami.

Najszczęśliwszy dzień w życiu Nataszy Sochy!

Natasza Socha miała wczoraj najszczęślijszy dzień w swoim życiu! Wszystko zaczęło się od tego, że rano obudziła się i poczuła się wypoczęta. Po śniadaniu poszła na spacer do parku, gdzie spotkała przyjaciółkę. Spędziły ze sobą kilka miłych chwil, a potem Natasza wróciła do domu. Wieczorem obejrzała ulubiony film i poszła spać z uśmiechem na twarzy.

Natasza Socha o swoim ślubie: ‘To było wyjątkowe!’

Natasza Socha o swoim ślubie: ‘To było wyjątkowe!’

To było wyjątkowe! Jestem tak szczęśliwa, że mogłam się z tobą ożenić. Dziękuję ci za to, że jesteś moim mężem i że mogłam spędzić tak wyjątkowy dzień z tobą. Dziękuję ci również za to, że jesteś tak wspaniałym człowiekiem i że mogłam poznać twoją rodzinę. Jestem szczęśliwa, że mogłam się z tobą ożenić i że jesteśmy teraz małżeństwem. Dziękujemy sobie nawzajem za to, że jesteśmy ze sobą i że możemy cieszyć się tym wspaniałym dniem.

Daniel