Natasza Socha, znana polska aktorka i modelka, od kilku miesięcy jest w związku ze Stefanem Sokołowskim. Para spotyka się od ponad roku. Oficjalnie para potwierdziła swój związek podczas wakacji w Hiszpanii. Natasza Socha i Stefan Sokołowski świetnie się uzupełniają. On jest wysoki (ma ponad 190 cm), ona niska (ma około 170 cm). On ma ciemne włosy, ona blond. Oboje są bardzo atrakcyjni i świetnie prezentują się razem.

Para spotyka się od ponad roku i już teraz spekuluje się o ich ślubie. Kiedy ślub Nataszy Sochy i Stefana Sokołowskiego? Kto będzie ich gościem? Gdzie odbędzie się ślub? Na te pytania na razie nie ma jednoznacznych odpowiedzi, ale na pewno będziemy je znać już niedługo.

Zobaczcie, jak wyglądał ślub Nataszy Sochy!

Natasza Socha wzięła ślub z Sebastianem Fabijańskim w piątek, 28 czerwca. Panna młoda wybrała suknię od Marki Elie Saab. Była to kreacja ze złotego tiulu ze srebrnymi aplikacjami i kryształkami. Natasza Socha prezentowała się olśniewająco! Obecni na ślubie goście nie kryli wzruszenia. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem uroczystości.

Natasza Socha pokazała swój ślubny strój!

Natasza Socha udostępniła swoim fanom zdjęcie ze swojego ślubu. Zdecydowała się na klasyczną, białą suknię. Jest przepiękna! Sukienka ma delikatne, falujące ramiączka i tiulowy dół. Natasza prezentuje się w niej naprawdę wyjątkowo. Pięknie wypoczyna na tle kwiatów i miodowej siatki.

Zobaczcie zdjęcia z ślubu Nataszy Sochy!

Natasza Socha i jej mąż ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość wobec siebie nawzajem. Zdecydowali się na ślub w plenerze, w pięknym pałacu otoczonym zielenią. Panna młoda prezentowała się olśniewająco w białej sukni ślubnej ze szlochającą tiulową spódnicą. Jej makijaż był delikatny, a fryzura upięta w kok. Na jej głowie widniała delikatna woalka oraz welon. Pan młody natomiast prezentował się równie elegancko w swoim garniturze ze stójką i muszkieterem. Uroczystość odbyła się bez większych problemów, a goście chwalili organizację oraz dekoracje. Wszyscy byli zgodni co do tego, że para prezentowała się naprawdę pięknie. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia możecie obejrzeć poniżej!

Daniel